Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close
Čo potrebujete, aby ste bola krásna? Určite vám pomôžu naše diétne pochutiny, ktoré vás podporia na vašej ceste za lepšou postavou. A počas tých obtiažnejších dní vám dobre poslúžia biologicky rozložiteľné vložky zo 100 % organickej bavlny. Nebudú vás dráždiť, ani škodiť životnému prostrediu. Neobsahujú žiadne chemické látky a chlór ako bežné dámske vložky. Krásu vašich vlasov podtrhne jedinečná kefa s anjelským dizajnom. Rozčeše každý typ vlasov a navyše príjemne masíruje pokožku hlavy. Buďte prirodzene krásna!
Zobrazenie
DETOX BALÍK -10%

ZĽAVA

17,96 € 16,16 €

Denný a nočný krém,miceralna voda, očný krém.

14,95 €

nuME nápoj na odvodnenie Juicy Lemon je určený na podporu intenzívneho odstraňovania prebytočnej vody a toxínov v tele a zmierňuje opuchy kĺbov so sviežou citrónovou chuťou.

4,99 €

MULTI-AKTÍVNY DETOX nočný pleťový krém-maska s aktívnym uhlím, s vitamínom C+E a koenzýmom Q10 na regeneráciu pleti a jej ochranu pred znečistením.

4,99 €

MULTI-AKTÍVNY DETOX koncentrovaný krém s aktívnym uhlím na hydratáciu pleti a ochranu pred jej znečistením

6,79 €

Po pôrode si žena zaslúži ešte o niečo vyššiu kvalitu hygienických doplnkov, ktoré zabezpečia najvyšší komfort a zdravie mamičky.

ŠTART NUME DIÉTNY BALÍČEK -10%

ZĽAVA

108,91 € 98,02 €

Je balený s dostatkom nízkokalorických jedál na úplnu náhradu stravy v 6 porciách na deň.

36,95 €

Toto bielenie zubov podporuje dobré zdravie ústnej dutiny a môže zmeniť hodnotu pH v ústach, čo pomáha redukovať zložky,

17,99 €

Bezpečné vybielenie a vyleštenie Vašich zubov, posilnenie zubnej skloviny, detoxikáciu Vašich úst a tiež zabezpečia svieži dych bez použitia škodlivých chemikálií alebo prísad.

Zobrazené 1 - 12 z 45 produktov