Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close
Bioprodukty sú výsledkom poctivého a starostlivého ekologického poľnohospodárstva. Produkty s certifikáciou bio sú zárukou toho, že do vášho tela dostanete len to najlepšie z prírody bez akýchkoľvek umelých a chemických aditív. Poobzerajte sa v našom e-shope a vyskúšajte superzdravé bio pochúťky. Od osviežujúcich flapjackov, ktoré vás skvelo zasýtia, cez chutné želatínky s aloe vera a koenzýmom Q10 pre krajšiu pleť, až po bezkonkurenčné ovocné tyčinky či vynikajúce dezerty s tapiokovými perlami. Všetko bez cukru a vhodné pre bezgluténovú diétu.
Zobrazenie
1,49 €

Chutná tyčinka. Iba z ozajstného kakaa, sušeného ovocia a orieškov. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lelpku. Raw a vegan s výbornou chuťou.

1,49 €

Raw – Vegan ovocná tyčinka s 32% manga + datle a oriešky. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku. Po spätnej väzbe máme informáciu, že je tolerovaná i histaminikmi.

1,49 €

Raw – Vegan jahodová tyčinka z mrazom sušených jahôd. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku.

Zobrazené 1 - 12 z 67 produktov