Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close
Keď maškrtiť, tak jedine zdravo! S našimi dobrotami vás svedomie trápiť nebude. Neobsahujú totiž žiadne škodlivé látky, ani žiaden cukor navyše. Vychutnajte si perlu medzi dezertmi so 100 % prírodným zložením z ovocnej peny s rozličnými fantastickými príchuťami. Ak milujete čokoládu, máme pre vás mimoriadne čokolády z ekvádorských kakaových bôbov. Prahnú vaše chuťové poháriky radšej po slanom? Preskúmajte našu ponuku slaných krekrov s prísadami od výmyslu sveta. A po tom všetkom hodovaní oceníte aj naše zdravé žuvačky, v ktorých nenájdete ani stopu po umelom sladidle, len sviežu mentolovú chuť. Tak čo si u nás dnes vyberiete?
Zobrazenie
1,49 €

Chutná tyčinka. Iba z ozajstného kakaa, sušeného ovocia a orieškov. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lelpku. Raw a vegan s výbornou chuťou.

1,49 €

Raw – Vegan ovocná tyčinka s 32% manga + datle a oriešky. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku. Po spätnej väzbe máme informáciu, že je tolerovaná i histaminikmi.

1,49 €

Raw – Vegan jahodová tyčinka z mrazom sušených jahôd. Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku.

Zobrazené 1 - 12 z 61 produktov