Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close

Zakladateľom značky TANGLE ANGEL je celebritný britský kaderník Richard Ward. To, čo dlho hľadal pri iných značkách a nenašiel, vložil do vlastnej značky s anjelským názvom i dizajnom.
TANGLE ANGEL sú unikátne kefy na vlasy s ergonomickým dizajnom s dlhými a krátkymi štetinami. Práve tie bez problémovrozmotaju a vyhladia vlasy zároveň. TANGLE ANGEL je jedinou kefou na svete, ktorá je zároveň aj antibakteriálna až na 99,9%. Je tiež odolná voči teplu a vode, pričom má výborné antistatické vlastnosti. Ideálny pre všetky typy vlasov.
Značka Tangle Angel bola uvedená na trh v roku 2012 a v súčasnej dobe je dostupná až v 40 krajinách sveta, ktorých počet každým dňom neustále narastá.TANGLE ANGEL je jednoznačne MUST HAVE každej domácnosti modernej ženy i dievčaťa v akomkoľvek vekua tohtoročný  BEAUTY HIT.5 jedinečných funkcií a výhod Tangle Angel:

Antibakteriálne   |   Antistatické   |   Ergonomické   |   Tepelne odolné   |   Odolné voči vode

Zobrazenie
Zobrazené 1 - 7 z 7 produktov