Kategórie

O nás

Vitajte v M+M Market Centrum
Firma GROSSBYT s.r.o. je distribučná spoločnosť, pôsobiaca na Slovensku niekoľko rokov. Našou hlavnou činnosťou je dovoz a distribúcia produktov z Anglicka, Nemecka, Rakúska, Francúzska, Dánska, Švajčiarska, Maďarska, Česka avšak podporujeme aj domácich výrobcov zo Slovenska.

V segmente potravín a BIO potravín zastupujeme značky ako Landgarten, MOGLi, N.A!, Beauty Sweeties, Novofruct, Fruit funk, Topnatur, Mc Lloyds, SUM, Kokosík.

V segmente nápojov sú to celosvetovo známe značky ako Vöslauer, FOCUSWATER, OXY water.

V segmente produktov pre domácnosti sú to najmä detergenty, pracie prostriedky či vonné vrecúška od značiek Kuschelweich, Sunil a čistiace prostriedky pre domácnosti značky FIT.

Keďže veríme v krásu a chceme aj naším ženským polovičkám zabezpečiť kvalitné produkty pre krásu zaradili sme do nášho sortimentu aj výživné pleťové masky It´s SKIN pre každý typ pleti, štýlové kefy na vlasy TANGLE ANGEL, ktoré sú nanajvýš šetrné k vlasom, ekologické BIO doplnky pre ženskú hygienu GINGER ORGANIC a Flo.

V neposlednom rade v našom sortimente nájdete aj bezkonkurenčne najlepšie dietetické produkty NUPO a NuMe, ktoré slúžia nie len na stratu hmotnosti, ale prispievajú k zdravému životnému štýlu a napomáhajú pri udržiavaní hmotnosti. NuMe produkty navyše prispievajú k vašej kráse vďaka pridanému obsahu kolagénu v každej porcii.

X