Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close

Firma GROSSBYT s.r.o. je distribučná spoločnosť, pôsobiaca na Slovensku niekoľko rokov. Našou hlavnou činnosťou je dovoz a distribúcia produktov z Anglicka, Nemecka, Rakúska, Francúzska, Dánska avšak podporujeme aj domácich výrobcov zo Slovenska.

V segmente potravín a BIO potravín zastupujeme značky ako EZA, Landgarten, Doves Farm, Melro’s Best, Heavenly, N.A!, Beauty Sweeties, Simply RAW, Naturwerk, VEGA life, SUM, Kokosík, Blackfrais Bakery.

V segmente nápojov sú to celosvetovo známe značky ako Voslauer, Goodnight Drink, OXY water, Wildalp, Batery.

V segmente produktov pre domácnosti sú to najmä detergenty, pracie prostriedky či vonné vrecúška od značiek Kuschelweich, Rei, Sunil a čistiace prostreidky pre domácnosti značky FIT.

Keďže veríme v krásu a chceme aj naším ženským polovičkám zabezpečiť kvalitné produkty pre krásu zaradili sme do nášho sortimentu aj výživné pleťové masky It´s SKIN pre každý typ pleti, štýlové kefy na vlasy TANGLE ANGEL, ktoré sú nanajvýš šetrné k vlasom, ekologické BIO doplnky pre ženskú hygienu GINGER ORGANIC.

V neposlednom rade v našom sortimente nájdete aj bezkonkurenčne najlepšie dietetické produkty NUPO a NuMe, ktoré slúžia nie len na stratu hmotnosti ale prispievajú k zdravému životnému štýlu a napomáhajú pri udržiavaní hmotnosti. NuMe produkty navyše prispievajú k vašej kráse vďaka pridanému obsahu kolagénu v každej porcii.