Spoločnosť GROSSBYT s.r.o., ako prevádzkovateľ osobných údajov používa na tomto webe súbory cookies.
Cookies sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webových stránok a pre analytické účely. V prípade, že nám udelíte súhlas môžeme na Vás cieliť ďalšiu reklamu.
Súhlasím
close

Kyslíková voda - OXY water - 0,25l

1,49 €
Kyslíková voda - OXY water - 0,25l

Nový

Oxywater. Kyslíková voda. Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sme ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória.

S údajmi z vedeckých prác Dr. Ota Warburga a Prof. Dr. A. Pakdamana M.D. o vplyvoch OOT (orálnej kyslíkovej terapie) podporenými vlastnou skúsenosťou, začala cesta k novej kategórií na trhu – ku kyslíkovej vode, k Oxywater®.

Spojila som sa s podobne zanietenými ľuďmi z Čiech a po takmer tri a pol roku skúšania na princípe pokus-omyl sa nám podarilo dosiahnuť pôvodný zámer – dostať, ukotviť a udržať vo vode až 90 mg kyslíka na liter, čo sme si dali aj patentovať. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenskú značku Oxywater®. Vo vode z vodovodu je okolo 8 ? 9 mg kyslíka, na trhu sú tzv. kyslíkové vody alebo vody s kyslíkom, ktoré sú obohatené kyslíkom od 9 do 40 mg/l. Výzva dostať až 90 mg do vody prišla tak prirodzene, že nech sme v priebehu času dosiahli čokoľvek (50 či 60 mg – stále najviac na trhu), stále to bolo pre nás neuspokojivé.

Kyslík nemá farbu, chuť, vôňu ani zápach a pri obohacovaní vody sa netvoria bublinky.
Vaša Kyslíková vode je podľa trendov v pitnom režime prirodzene neperlivá.
Naša metóda je patentovaná. Zaručuje, že sa do vody dostane 90 mg kyslíka na liter a udrží sa v nej.

Že Kyslíkovú vodu musíme plniť do plechovky, som pochopila pri návšteve továrne na výrobu plechoviek na svete. Plechovka je najčastejšie recyklovaný produkt na svete. Do 60 dní je opäť v obehu. Vnútro plechovky je ošetrené potravinársky neškodným lakom, ktorý sa vypáli v peci na 240 °C. Táto technológia zaručuje, že hliník neprenikne do nápoja.

Keď časť svojho pitného režimu nahradíte Kyslíkovou vodou okrem zahasenia smädu získate:
- prílev prirodzenej vitality bez stimulantov,
- pocit ľahkosti v žalúdku,
- pocit čistých hlasiviek,
- silnú prevenciu proti generačných chorobám, najmä proti onkologickým ochoreniam,
- nula kalórií,
- zvýšenú výkonnosť pri športe - dostatočne okysličená krv,
- nárast mozgovej činnosti - ihneď okysličený mozog.

Vyrobená a zabalená pre Vaše zdravie, energiu a mladosť. Užite si Vašu Kyslíkovú vodu denne.Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sme ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória.

Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky! 
Ak sa stretnete s ” kyslíkovou vodou” , ktorá je perlivá, vedzte, že  je dosýtená  CO2  ! Oxywater® nenahrádza pitný režim, stačí jedna plechovka denne. 


 
Vitamíny a výživa
 
Tipy k podávaniu
 
Tabuľka výživy

No customer comments for the moment.

Napíšte Váš názor